University News
WIU Home > News > County News
WIU Graduation Spring 2016
IL
Abingdon (61410)
- Kristi Lynn Anderson, Master of Science in Education, Educational Leadership
- Ashlyn Elizabeth Boggs, Bachelor of Science, Psychology
- Kelly Lynn Norman, Bachelor of Business, Finance
- Chad Michael Stewart, Bachelor of Science in Nursing, Nursing
Adair (61411)
- Crystal Dobbs, Bachelor of Science in Nursing, Nursing
- Sydney M Doering, Bachelor of Arts, General Studies
- Melinda Maria Treadway, Master of Science in Education, Reading
Addison (60101)
- Trevor Douglas Paulsen, Master of Science, Kinesiology
Aledo (61231)
- Brooke Leann Fausett, Bachelor of Arts, English
- Garrett L Feik, Bachelor of Science, Agricultural Business
- Shaun Yuji Peterson, Bachelor of Business, Accountancy
- Clark Evan Ramser, Master of Arts, History
- Hayley Nicole Stephens, Bachelor of Business, Accountancy
- Robby A Tejano, Bachelor of Science, Engineering Technology
- Paige N Whitehall, Bachelor of Business, Human Resource Management
Alexander (62601)
- Adam Montelle Bergschneider, Bachelor of Science, Agricultural Science
Alexis (61412)
- Whitney R Cleair, Bachelor of Arts, General Studies
- Tiffany Nichole Switzer, Bachelor of Arts, General Studies
Algonquin (60102)
- David Michael Allen, Summa Cum Laude, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Matt Vincent Igara, Master of Science, Sport Management
- Nicole Elizabeth Palumbo, Specialist in School Psychology, Psychology
- Jillian Marisa Terrell, Bachelor of Science, Geography
- Ryan Daniel Wallace, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Alsey (62610)
- Jordan Christine Krebs, Bachelor of Science, Psychology
Alsip (60803)
- Denis M Chapan, Master of Science, General Psychology
Amboy (61310)
- Felipe Matthew Ocampo, Bachelor of Science, Exercise Science
- Nicholas R Temes, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Andalusia (61232)
- Hanna Marie Korschot, Bachelor of Business, Accountancy
- Taylor Dawn Seaba, Bachelor of Business, Accountancy
Andover (61233)
- Lori Ann Foley, Bachelor of Science in Education, Elementary Education
Annawan (61234)
- Scott Matthew Eilers, Master of Science, Kinesiology
- Jordan Lea Jackson, Cum Laude, Bachelor of Science in Nursing, Nursing
- Kaitlyn M Kirkhove, Bachelor of Business, Management
- Cody Allan Williams, Bachelor of Science, Agricultural Business
Apple River (61001)
- Justin Jon Bourquin, Bachelor of Science, Agricultural Business
Arenzville (62611)
- Hannah Westrope, Magna Cum Laude, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Arlington Heights (60004)
- Matthew Albert Cooper, Bachelor of Business, Supply Chain Management
- Samantha Marie Presto, Bachelor of Science in Nursing, Nursing
Arlington Heights (60005)
- Filip Arthur Blaszczyk, Bachelor of Science, Hotel/Restaurant Management
- Maksymilian Paw, Bachelor of Science in Nursing, Nursing
Ashland (62612)
- Cassie N Lindsey, Bachelor of Science, Agricultural Science
Ashton (61006)
- Ashley L Case, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Astoria (61501)
- Wendy Kay Cameron, Bachelor of Science in Nursing, Nursing
Atkinson (61235)
- Luke A Winders, Master of Science in Education, Elementary Education
Augusta (62311)
- Emily Nicole Livingston, Bachelor of Science, Agricultural Science
Aurora (60502)
- Dexter B Briganti, Bachelor of Science, Network Technologies
- Madilyn Kohs, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Frances Grace McReynolds, Bachelor of Science, Exercise Science
- Melissa Rae Nemec, Specialist in School Psychology, Psychology
Aurora (60503)
- Jalen Love, Bachelor of Arts, Broadcasting
Aurora (60505)
- Ashley Nicole Cahill, Bachelor of Arts, Broadcasting
- Jose Eduardo Garcia, Magna Cum Laude, Bachelor of Business, Economics
- Matt Yanku, Bachelor of Science, Physical Education K-12
Aurora (60506)
- Emily Elizabeth Brandt, Cum Laude, Bachelor of Science, Zoology
- Christian Cruz, Bachelor of Business, Marketing
- Ulysses Pinedo, Bachelor of Science, Engineering Technology
- Dakota Charles Sherwin, Bachelor of Arts, Broadcasting
Avon (61415)
- Joseph Louis Fegan, Bachelor of Arts, Theatre - Production/Design
- Sarah A Reihm, Cum Laude, Bachelor of Science, Agricultural Science
Bartlett (60103)
- Shannon Lynn Wachter, Magna Cum Laude, Bachelor of Science, Psychology
Bartonville (61607)
- Joben Thomas Barnes, Bachelor of Arts, General Studies
- Jason Bradley Boucher, Bachelor of Arts, History
Batavia (60510)
- Paige M Day, Bachelor of Science, Graphic Communication
Beach Park (60087)
- Eliese Potocek, Magna Cum Laude, Bachelor of Science, Microbiology
Beach Park (60099)
- Samantha Chanel Gongora, Bachelor of Science, Microbiology
Beardstown (62618)
- Casimir Koikoi Guilavogui, Bachelor of Arts, French
- Victoria Denisse Rijo, Bachelor of Science, Dietetics
- Stephanie Diana Tafoya, Bachelor of Business, Human Resource Management
- Cassie Jo Wankel, Bachelor of Science in Education, Early Childhood Education
Beecher (60401)
- David Anthony Ayala, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Belleville (62221)
- Jason A Savoy, Bachelor of Arts, General Studies
Bellwood (60104)
- Megan Perie, Bachelor of Science in Nursing, Nursing
- Quartell Quaylon Westcrenshaw, Bachelor of Arts, Communication
Belvidere (61008)
- Juan Carlos Garcia, Bachelor of Science, Emergency Management
- Brianna Patrice Metcalf, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Joshua Thomas Pedrozaoleary, Bachelor of Arts, Communication
Berkeley (60163)
- Diamond C Smith, Bachelor of Business, Management
Bethalto (62010)
- Daniel Thomas Dixon, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Bloomington (61704)
- Lindsey Marie Docherty, Bachelor of Science, Health Services Management
Bloomington (61705)
- Jamie Elizabeth Leopard, Master of Science, Communication Sciences & Disorders
Bolingbrook (60440)
- Karla Gaspar, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Kenneth Harrington, Bachelor of Arts, Broadcasting
- Gabriel Luis Leon, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Jeffery Lindsey, Master of Arts, Political Science
- Katherine Marie Neeley, Cum Laude, Bachelor of Science, Athletic Training
- Camille Sierra Pye, Bachelor of Arts, General Studies
- Richard John Sandeen, Bachelor of Science, Construction Management
- John A Wascher, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Bolingbrook (60490)
- Nico Edwin Diaz, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Tyler James Goss, Bachelor of Arts, Interdisciplinary Studies
- Shameka Shamon Green, Bachelor of Business, Accountancy
Bourbonnais (60914)
- Madison R Yarno, Bachelor of Science, Dietetics
Bowen (62316)
- Justin Robert Wood, Bachelor of Science, Agricultural Business
Brimfield (61517)
- Amy L Bevins, Bachelor of Social Work, Social Work
Broadview (60155)
- Danielle R Anderson, Bachelor of Science in Nursing, Nursing
- Antoni Jerrell Davis, Bachelor of Business, Marketing
- Deneika A Puryear, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Brookfield (60513)
- Brad Anthony Uher, Bachelor of Science, Construction Management
Browning (62624)
- Makayla Renee Bollinger, Cum Laude, Bachelor of Science, Communication Sciences & Disorders
Buffalo (62515)
- Lauren Nicole Henebry, Summa Cum Laude, Bachelor of Science, Agricultural Business
Bunker Hill (62014)
- Allen Mansholt, Bachelor of Science, Agricultural Science
Burbank (60459)
- Luis Enrique Jimenez, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Jessica Leigh Sharp, Bachelor of Music, Music Therapy
Burnside (62330)
- Taylor Marie Dittmer, Bachelor of Science in Nursing, Nursing
Burr Ridge (60527)
- P E Sullivan-Viniard, Doctor of Education, Educational Leadership
Bushnell (61422)
- Nick David Freeman, Bachelor of Science, Agricultural Business
- Joseph Puoplo, Bachelor of Science, Renewable Energy Policy, Planning & Mgt
- Lauren Leann Settles, Bachelor of Social Work, Social Work
- Brittany Siefferman, Bachelor of Social Work, Social Work
- Brittany Yvette Slater, Cum Laude, Bachelor of Science in Education, Special Education
- Kelsey Lauren White, Bachelor of Social Work, Social Work
Byron (61010)
- Nathan Neil Anderson, Bachelor of Science, Agricultural Science
- Katlyn Mari Field, Cum Laude, Bachelor of Science in Education, Elementary Education
- Jordan C Regez, Cum Laude, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Calumet City (60409)
- Leon William Covington, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- John Gonzalez, Bachelor of Music, Music
- Dejon Carlos Tinsey, Bachelor of Arts, Broadcasting
- Taquincia Levone White, Bachelor of Science in Nursing, Nursing
Cambridge (61238)
- Ashley Lynn Kruger, Cum Laude, Bachelor of Science in Education, Elementary Education
- Laurel Jane Whitford, Master of Science in Education, Clinical Mental Health Counseling
Camden (62319)
- Randall Clayton Artis, Bachelor of Science, Agricultural Business
- Zachary Hubbard Ingles, Bachelor of Arts, Journalism
Camp Point (62320)
- Logan Larime Douglas, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Steven Dale Renner, Bachelor of Science, Communication Sciences & Disorders
Canton (61520)
- Kristina Anne Bankert, Bachelor of Arts, English
- Amie June Blindt, Bachelor of Social Work, Social Work
- Alicia R Culbertson, Master of Science, Mathematics
- Tad Aaron Derenzy, Education Specialist, Educational Leadership
- Lindsee Elaine Gage, Bachelor of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
- Julia A Hawkins, Bachelor of Arts, General Studies
- Alexandrea L Hines, Bachelor of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
- Jayme Jorgensen, Bachelor of Arts, Communication
- Tiara Kay Kem, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Ryan Anthony McCabe, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Melissa Caitlin Reid, Bachelor of Arts, History
- Nicholas Kane Stoneking, Master of Science in Education, Educational Leadership
- Austin T Tarter, Bachelor of Science, Agricultural Business
- Bryce William Vaughn, Bachelor of Science, Agricultural Business
- Jaimie S Waller, Bachelor of Arts, General Studies
Capron (61012)
- Michael John Donley, Master of Science, Computer Science
- Rachel Marie Odom, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Summer Daye Peila, Cum Laude, Bachelor of Science, Zoology
Carbon Cliff (61239)
- Brianna Leigh Cutler, Magna Cum Laude, Bachelor of Business, Management
Carol Stream (60188)
- Tyler David Cieck, Summa Cum Laude, Bachelor of Science, Psychology
- Thomas M Collum, Bachelor of Arts, Political Science
Carpentersville (60110)
- Adam Patrick Johnston, Bachelor of Science, Exercise Science
- Michael D Lira, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Mariela Rivera, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Carrollton (62016)
- Hannah Katherine Lesemann, Bachelor of Business, Management
Carthage (62321)
- Jacob Timothy Adams, Bachelor of Business, Human Resource Management
- Robert T Brown, Bachelor of Science, Psychology
- Grant H Clark, Bachelor of Science, Agricultural Business
- Joseph Anthony Goetz, Master of Accountancy, Accountancy
- William Printy, Magna Cum Laude, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Ross Eron Smith, Bachelor of Arts, General Studies
Cary (60013)
- Connor William Bostedt, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Noelle K Fister, Master of Science, Communication Sciences & Disorders
- Angela Michele Galasso, Magna Cum Laude, Bachelor of Science in Education, Elementary Education
- Hannah L Ganschow, Bachelor of Science, Psychology
Cedar Point (61316)
- Marc R Lansing, Bachelor of Science, Exercise Science
Champaign (61821)
- Zachary Giertych, Bachelor of Science, Physical Education K-12
Chandlerville (62627)
- Marlee Nicole Landon, Bachelor of Science in Nursing, Nursing
Chapin (62628)
- Darcy Allison Arendt, Bachelor of Arts, General Studies
- Laura Christine Bumgarner, Master of Science in Education, Reading
Charleston (61920)
- Hannah Fay Drake, Summa Cum Laude, Bachelor of Science, Forensic Chemistry
Cherry (61317)
- Tim Charles Bradish, Bachelor of Arts, History
Cherry Valley (61016)
- Kenneth Andres Tryggestad, Bachelor of Science, Agricultural Science
Chicago (60607)
- Tyreace L Hare, Bachelor of Arts, General Studies
Chicago (60608)
- Erick Beltran, Bachelor of Science, Psychology
- Crystal Moreno, Bachelor of Science, Forensic Chemistry
Chicago (60612)
- Jimesha Covington, Bachelor of Social Work, Social Work
- Shondella Davis, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Chicago (60613)
- Brianna J Sumerlin, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Gabriela Maria Williams, Cum Laude, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Chicago (60615)
- Darnisha Serenity Banks, Bachelor of Science, Psychology
Chicago (60617)
- Kania D Beard, Bachelor of Arts, Communication
- Vintiesha Nashae Brooks, Bachelor of Social Work, Social Work
- Ashley Lauren Haltek, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Chicago (60618)
- Anthony Tolentino Kurien, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Chicago (60619)
- Jaymie Antwanette Meredith, Bachelor of Science, Psychology
- Etta Marie Richardson, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Tyesha Travae Taylor, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Chanelle Williams, Master of Arts, Political Science
Chicago (60620)
- Victoria V Bradley, Bachelor of Science, Health Services Management
- Moet C Dixon, Bachelor of Business, Management
- Raqueal Catrice Henry, Bachelor of Arts, English
- Christian Osasere Ogbebor, Bachelor of Arts, General Studies
Chicago (60624)
- Precious R Rucker, Master of Liberal Arts & Sciences, Liberal Arts & Sciences
- Ashley Alyss Spellman, Bachelor of Arts, General Studies
Chicago (60625)
- Jadayra Rivera, Bachelor of Social Work, Social Work
- Justin K Washington, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Chicago (60628)
- Angelo P Jones, Bachelor of Science, Exercise Science
- Jazmin Tiara Jones, Master of Science, Public Health
- Melanie Lockhart, Bachelor of Arts, General Studies
- Dionna Keshonda Sanders, Bachelor of Science, Psychology
- Quarchea Ayodele Terrell, Bachelor of Arts, Broadcasting
Chicago (60629)
- Karina Y Covarrubias, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Margaret Holly Ryan, Bachelor of Science in Education, Early Childhood Education
- Marisol Vega, Bachelor of Science, Zoology
- Shaina M Warren, Bachelor of Arts, Economics
Chicago (60630)
- Daniel B Hastings, Bachelor of Arts, Interdisciplinary Studies
Chicago (60631)
- Emily Edryce Frede, Bachelor of Business, Management
Chicago (60632)
- John Contreras, Master of Science, College Student Personnel Services
- Lorinda Ann Golab, Bachelor of Science, Communication Sciences & Disorders
Chicago (60634)
- Justin Ryan Corniel, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Gabriela Hernandez, Bachelor of Science, Health Services Management
Chicago (60638)
- Andrew John Havlicek, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Joseph C Maes, Bachelor of Science in Nursing, Nursing
- Kendra Rose Moore, Bachelor of Science in Nursing, Nursing
- Andrew Michael Ramirez, Bachelor of Business, Management
- Carmine Romano, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Joseph M Vaci, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Chicago (60639)
- Terrance T Moore, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Gabriell Wynette Wilson, Bachelor of Arts, General Studies
Chicago (60641)
- Riley Paige De Jesus, Bachelor of Arts, Religious Studies
- Zumiya Marie Gomez, Bachelor of Arts, Communication
- Anthony C Morici, Bachelor of Business, Marketing
Chicago (60644)
- Danielle Trisharon Shelton, Cum Laude, Bachelor of Science, Psychology
Chicago (60646)
- Tristan Robert Humbles, Bachelor of Business, Marketing
- Vincent Michael Shields, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Chicago (60649)
- Kimberly Blakley, Bachelor of Music, Music Business
- Davron Willie Boyd, Bachelor of Business, Marketing
- Lasharell Hintson, Bachelor of Arts, Political Science
- Herman Lee Johnson, Bachelor of Science, Network Technologies
- Cyril O Oyibo, Bachelor of Business, Supply Chain Management
Chicago (60652)
- Jason Isiah Moore, Bachelor of Arts, Broadcasting
Chicago (60653)
- Jada Alexis Maloney, Bachelor of Business, Marketing
- Briana L McGee, Bachelor of Business, Management
Chicago (60656)
- Frank Michael Fazio Iii, Master of Arts, Law Enforcement & Justice Administration
- Frank Michael Fazio Iii, Post-Baccalaureate Certificate, Police Executive Administration/LEJA
- Frank Michael Fazio Iii, Post-Baccalaureate Certificate, Police Executive Administration/LEJA
Chicago (60659)
- Phyllis Ngozi George, Bachelor of Arts, Communication
Chicago (60707)
- Tyisha L Harris, Bachelor of Social Work, Social Work
Chicago Heights (60411)
- Christian Dion Goldston, Bachelor of Business, Human Resource Management
- Leah Glenette Morgan, Bachelor of Science, Dietetics
- Dominique Antwanett Stackfield, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Chillicothe (61523)
- Kevin Charles Campion, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Cicero (60804)
- Alexander Joshua Kuban, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Antonio Rebolledo, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Claremont (62421)
- Bryce Ryan Weiler, Master of Science, Sport Management
Coal Valley (61240)
- Neko Beserra, Bachelor of Business, Marketing
- Brian D Doxstader, Cum Laude, Bachelor of Science, Fire Administration
- Brittany A Mendoza, Bachelor of Business, Supply Chain Management
- Jeremy J Schmedt, Bachelor of Business, Supply Chain Management
- Elizabeth Annmarie Trowbridge, Master of Science in Education, Educational & Interdisciplinary Studies
- Benjamin Dean Wyant, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Coatsburg (62325)
- Bryson Matthew Jibben, Bachelor of Science, Agricultural Business
- Nathan Russell Knuffman, Cum Laude, Bachelor of Science, Exercise Science
- Abbey Lynn Wilkey, Bachelor of Science in Education, Elementary Education
Colchester (62326)
- Tyler Bon Lucas, Bachelor of Arts, Theatre - Acting
- Trenton Adam Paul, Magna Cum Laude, Bachelor of Science, Exercise Science
- Mindy Jean Strader, Bachelor of Science, Agricultural Business
- Erica Lynn Webster, Magna Cum Laude, Bachelor of Science, Exercise Science
Colona (61241)
- Anna Beth Anderson, Master of Science in Education, Special Education
- Logan James Hagerman, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Brandi S Hull, Bachelor of Arts, General Studies
- Ryan Jacob Lee, Bachelor of Business, Supply Chain Management
- Heather Elizabeth Lentz, Bachelor of Arts, General Studies
- Brittany Ann Littrel, Master of Science in Education, Clinical Mental Health Counseling
- Laura Sue Nelson, Bachelor of Science in Education, Elementary Education
- Elisabeth Ann Ross, Master of Science in Education, Educational & Interdisciplinary Studies
- Emily Danielle Royce, Master of Science in Education, Clinical Mental Health Counseling
- Carmen Susanne Sedlock, Bachelor of Arts, General Studies
- Katie J Tolley, Bachelor of Arts, General Studies
- Alexandria Rose Winslow, Bachelor of Science in Education, Elementary Education
Cordova (61242)
- Elijah Pearce Skipper, Cum Laude, Bachelor of Science, Engineering
Country Club Hills (60478)
- Kayla Monique Pittman, Bachelor of Science, Zoology
Crest Hill (60403)
- David Earl Brooks, Bachelor of Science, Psychology
- Brody Alexander Wilhelmi, Bachelor of Arts, Communication
Crestwood (60445)
- Brianna Aliya Giles, Bachelor of Science, Communication Sciences & Disorders
Crystal Lake (60012)
- Joshua Morgan Yelle, Master of Business Administration, Business Administration
Crystal Lake (60014)
- Colin Patrick Barkley, Bachelor of Science, Exercise Science
- Jason Charles Enos, Master of Science, Sport Management
- Courtney A O'Berry, Post-Baccalaureate Certificate, Instructional Design & Technology - Educational Technology Specialist
- Collin Montgomery Ryals, Bachelor of Science, Computer Science
- John William Walsh, Bachelor of Science, Physical Education K-12
Cuba (61427)
- Taylor Brooks, Bachelor of Science, Agricultural Science
- Georgia Olivia Dozard, Bachelor of Science, Medical Sciences
- Breanna N Treadway, Bachelor of Science, Psychology
- Tiffany D Vanmiddlesworth, Bachelor of Science, Agricultural Science
Dalzell (61320)
- Nicole Ann Rybarczyk, Bachelor of Arts, Graphic Design
Danvers (61732)
- Ashley Marie Kauffman, Bachelor of Science, Agricultural Business
Darien (60561)
- Bryant Hayes, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Michael Nicholas Mandru, Master of Science, Biology
Decatur (62521)
- Jerry E Keppler, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Erica Lea Rhodes, Master of Accountancy, Accountancy
Decatur (62522)
- Austin A Craig, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Decatur (62526)
- Teresa Ellyn Blackwell, Bachelor of Science, Agricultural Science
- Kourtney C Garnersmith, Bachelor of Science, Exercise Science
- Abigail M D Schniepp, Bachelor of Arts, History
Deerfield (60015)
- Adam Jonathon Horn, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Tyler Italiano, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Justin Kim, Summa Cum Laude, Bachelor of Arts, English
Dekalb (60115)
- Rachel Nicole Crews, Cum Laude, Bachelor of Science, Forensic Chemistry
- Matthew Ryan Hoyle, Bachelor of Science, Fire Science
Des Plaines (60016)
- Adedoyin Daniel Oshikanlu, Bachelor of Business, Marketing
- Amy Elizabeth Quam, Master of Science, Communication Sciences & Disorders
Des Plaines (60018)
- Adam Peter Greene, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Paulina Straszynska, Magna Cum Laude, Bachelor of Science in Nursing, Nursing
Dixon (61021)
- Winston Scott Dewey, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Jenna Rae Griffith, Magna Cum Laude, Bachelor of Social Work, Social Work
- Rebecca J Hendley, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Daniel Jon Jennings, Bachelor of Arts, Communication
- Randi Ann Mulkins, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Danny Robert Royer, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Evan Patrick Westart, Bachelor of Business, Management
Dolton (60419)
- Brandon Kreshon Johnson, Bachelor of Arts, Communication
- Precious A Williams, Bachelor of Science, Health Services Management
Donovan (60931)
- Rachel Maria Conrad, Bachelor of Science, Psychology
Dorsey (62021)
- Meredith Ann Bertels, Master of Science, Chemistry
Downers Grove (60515)
- Megan K Bradley, Bachelor of Arts, General Studies
- Katherine Ann Campagna, Bachelor of Science in Education, Special Education
- Mitchell David Pittner, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Cory J Signa, Cum Laude, Bachelor of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
Dunlap (61525)
- Kaylie Marissa Bennett, Bachelor of Arts, Sociology
- Corie Ellen Bruketa, Bachelor of Science, Agricultural Science
East Moline (61244)
- Sahrish Arshad, Bachelor-Liberal Arts & Sciences, Liberal Arts & Sciences
- Christian Elizabeth Castillo, Bachelor of Science, Fashion Merchandising
- Nicole Ann Marie David, Bachelor of Business, Management
- Ashley Elizabeth Desseyn, Bachelor of Science, Zoology
- Kasey S Fish, Magna Cum Laude, Bachelor of Business, Management
- James Graf, Bachelor of Science, Engineering
- Tamara J Kelley, Bachelor of Science in Education, Elementary Education
- Samantha Tyler Lack, Bachelor of Arts, History
- Rachid Lagzouli, Cum Laude, Bachelor of Science, Engineering
- Brad Anthony Matthews, Cum Laude, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Jonathan David Sandoval, Master of Arts, Law Enforcement & Justice Administration
- Kelly M Thompson, Master of Science in Education, Special Education
- Laura A Vervaecke, Bachelor of Arts, General Studies
- Jennifer L Westerlund, Bachelor of Business, Accountancy
Edinburg (62531)
- Sarah Elizabeth Jennings, Master of Science in Education, Reading
Edwards (61528)
- Jason Michael Holmes, Education Specialist, Educational Leadership
Edwardsville (62025)
- Brian Price Gifford, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Effingham (62401)
- Joshua Michael Perkins, Master of Arts, Geography
El Paso (61738)
- Jessica Lauren Knepp, Master of Business Administration, Business Administration
Elburn (60119)
- Shaela Rae Collins, Bachelor of Science, Botany
Elgin (60120)
- Juana T Soto, Bachelor of Business, Accountancy
Elgin (60123)
- Mario Francesco Calero, Bachelor of Arts, Broadcasting
- Graciela Horta, Master of Science, College Student Personnel Services
Elgin (60124)
- Jessica L Geeraerts, Bachelor of Science, Dietetics
- Samantha Jane Nelson, Bachelor of Business, Management
Elk Grove Village (60007)
- Matthew S Kraus, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- San Diego Nieto, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Dovy Sapkauskas, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Charles David Seaholm, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Elkhart (62634)
- Jacob Kole Litterly, Bachelor of Science, Agricultural Science
Elmhurst (60126)
- Patrick Douglas Oliver, Bachelor of Music, Music Business
- Daniel James Wallace, Master of Science, Sport Management
- Ian J Wincentsen, Bachelor of Science, Construction Management
Elmwood Park (60707)
- Dynesha L Watkins, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Elwood (60421)
- Katelynn Marie Walsh, Bachelor of Arts, Middle School Teaching Endorsement
Erie (61250)
- Christopher Michael Goodson, Bachelor of Business, Accountancy
- Ashlee M Mowell, Bachelor of Science, Meteorology
- Lindsey Marie Pons, Master of Science in Education, Reading
- Teah Shirk, Bachelor of Business, Human Resource Management
- James F Thorpe, Bachelor of Arts, General Studies
- Valerie Sue Vincent, Master of Science in Education, Reading
Evanston (60201)
- Sean Casey Whalen, Bachelor of Science, Emergency Management
Fairview Heights (62208)
- Crystan Ranee Wilson, Master of Science, Public Health
Farmersville (62533)
- Joseph R Keller, Bachelor of Science, Agricultural Science
Farmington (61531)
- Christi Marie Garlish, Bachelor of Arts, General Studies
- Melody Ward, Summa Cum Laude, Bachelor of Science, Zoology
Flossmoor (60422)
- Omar Jamal Sokoya, Bachelor of Science, Computer Science
Fowler (62338)
- Abbie Nicole Wellman, Bachelor of Science, Agricultural Business
Frankfort (60423)
- John Alexander Ehrich, Bachelor of Arts, General Studies
- Kacyee Maureen Hart, Cum Laude, Bachelor of Science, Medical Sciences
- Kyle Shrader Sullivan, Bachelor of Arts, Broadcasting
Franklin (62638)
- Kurt Michael Whalen, Master of Science, Computer Science
Franklin Park (60131)
- Konrad Jaroslaw Deka, Bachelor of Arts, General Studies
Freeport (61032)
- Julie Anne Katzenberger, Education Specialist, Educational Leadership
- Michael Peter Schiffman, Doctor of Education, Educational Leadership
Galena (61036)
- Alexander J Ball, Bachelor of Science, Dietetics
Galesburg (61401)
- Jenelle R Brown, Bachelor of Arts, Communication
- Haley A Byerly, Bachelor of Science, Health Services Management
- Melissa Marie Chavez, Master of Science in Education, Elementary Education
- Devante L Dortch, Bachelor of Science, Construction Management
- Courtney Marie Gibbs, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Erin Holly Lundgren, Bachelor of Arts, Art
- Nicholas Brandon Milligan, Bachelor of Business, Finance
- Taylor Lynn Nelson, Bachelor of Science in Nursing, Nursing
- Shanna Elizabeth Pikora, Master of Science, Biology
- Shanna Elizabeth Pikora, Post-Baccalaureate Certificate, GIS Analysis: Ecological GIS
- Ryan Anthony Ricketts, Master of Business Administration, Business Administration
- Sarah J Sanjuan, Bachelor of Arts, General Studies
- Amber Rachael Schlomer, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Mia G Suarez, Master of Science in Education, Educational Leadership
- Nicolas Albert Sutor, Bachelor of Science, Agricultural Business
- Kayla Jo Thurman, Master of Science, College Student Personnel Services
- Jennifer Danielle Trone, Master of Science in Education, Elementary Education
- Chelsey Nichole Weigand, Bachelor of Social Work, Social Work
- Jordan Yeast, Bachelor of Science, Computer Science
Galva (61434)
- Dustin Ross Jaco, Bachelor of Business, Management
- Kaitlyn Marie Nordstrom, Specialist in School Psychology, Psychology
Geneseo (61254)
- Lucas Wyatt Britt, Magna Cum Laude, Bachelor of Science, Engineering Technology
- Rachel Marie Brown, Master of Science in Education, Educational Leadership
- Megan Ann Ernst, Master of Science in Education, Special Education
- Allison Leann Farrell, Bachelor of Business, Supply Chain Management
- Tyler A Gradert, Bachelor of Science, Agricultural Science
- Sarah Hiebert, Bachelor of Business, Accountancy
- Mitchell Allen Kittelson, Bachelor of Science, Psychology
- Kevin A Obrien, Bachelor of Business, Supply Chain Management
- James Nicholas Rudy, Bachelor of Science, Agricultural Science
- Joseph Robert Terronezhuffman, Bachelor of Science, Agricultural Science
- Monica J Underwood, Bachelor of Business, Management
Geneva (60134)
- Rachel Olivia Hope, Bachelor of Business, Supply Chain Management
Genoa (60135)
- Alexis Beth Kathalynas, Cum Laude, Bachelor of Arts, Pre-Law
Gerlaw (61435)
- Hannah Hartzell, Bachelor of Arts, Communication
Germantown Hills (61548)
- Tyler Alexander Neaveill, Bachelor of Business, Management
- Dane Kristen Severinsen, Master of Science, Instructional Design & Technology
Gibson City (60936)
- Ashley Anne Schwenk, Master of Science in Education, Elementary Education
Gilson (61436)
- Keith Michael Doubet, Bachelor of Arts, General Studies
- Brett A Walker, Cum Laude, Bachelor of Science, Agricultural Science
Glasford (61533)
- Tiffany Lynn Bell, Master of Science in Education, Reading
Glen Carbon (62034)
- Logan Douglas Hickey, Magna Cum Laude, Bachelor of Science, Forensic Chemistry
Glen Ellyn (60137)
- John Cather, Cum Laude, Bachelor of Arts, Broadcasting
- Steven James Gutierrez, Bachelor of Science, Fire Science
Glendale Heights (60139)
- Allison Marie Virzi, Bachelor of Business, Human Resource Management
Glenwood (60425)
- Sikira N Bello, Bachelor of Science, Public Health
Godfrey (62035)
- Kelly Elizabeth McCormick, Master of Arts, English
Golden (62339)
- Mary Kathryn Buss, Master of Business Administration, Business Administration
- Caden C Miller, Cum Laude, Bachelor of Business, Management
Good Hope (61438)
- Jessica Anne Burke, Master of Business Administration, Business Administration
- Ashley L Carter, Bachelor of Science, Agricultural Business
- Johnathon A Wrenn, Bachelor of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
Granite City (62040)
- Tanya Louise Nimz, Bachelor of Arts, English
Grant Park (60940)
- Kole Richard Stadt, Bachelor of Science, Agriculture
Granville (61326)
- Jessica Marie Leimbach, Bachelor of Science, Forensic Chemistry
- Joseph William Migliorini, Bachelor of Science, Engineering
- Trey Nathaniel Schorn, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Grayslake (60030)
- Zachary Jordan Boyce, Cum Laude, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Nicholas George Wysocki, Bachelor of Business, Finance
Green Valley (61534)
- Ashley Nicole France, Master of Accountancy, Accountancy
Greenfield (62044)
- Allison Leigh Thornton, Bachelor of Science, Agricultural Science
Greenview (62642)
- Alexandra Hope Markley, Bachelor of Science in Education, Elementary Education
Griggsville (62340)
- Taylor Nicole Crawford, Cum Laude, Bachelor of Science in Nursing, Nursing
- Miranda Jane Whitaker, Master of Science, Communication Sciences & Disorders
Gurnee (60031)
- Kimberly Ann Lewis, Master of Science in Education, Reading
- Brian Thomas Wehde, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Hamilton (62341)
- Joseph David Ames, Master of Arts, History
- Lance Richard Clark, Bachelor of Arts, General Studies
- Sharon K Thompson, Master of Arts, English
Hampshire (60140)
- Kendall Anne Walker, Bachelor of Arts, Communication
Hampton (61256)
- Daniel M Whiting, Bachelor of Arts, General Studies
Hanover Park (60133)
- Sarah Elizabeth Nielsen, Summa Cum Laude, Bachelor of Science, Psychology
- Haley M Sawtell, Bachelor of Science, Dietetics
- Jessica Marie Siemers, Bachelor of Arts, Communication
Harvard (60033)
- Eric Thomas Sutera, Bachelor of Arts, Broadcasting
- Eric Franklin Vaughn, Bachelor of Science, Exercise Science
Havana (62644)
- Devin Christine Smith, Magna Cum Laude, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Hazel Crest (60429)
- Jesse A Evans, Bachelor of Arts, Communication
Henry (61537)
- Austin Read Kocher, Bachelor of Science, Agricultural Business
- Brian Dallas Kocher, Master of Science, College Student Personnel Services
Hickory Hills (60457)
- Brandon James Janda, Bachelor of Business, Management
Hillsboro (62049)
- Kord Schaefer Lewey, Bachelor of Science, Agricultural Science
Hillside (60162)
- Matthew Trevor Cash, Bachelor of Science, Biochemistry
Hinckley (60520)
- Travis Lee McGuire, Doctor of Education, Educational Leadership
Hoffman Estates (60169)
- Brittany Lynn Aguirre, Bachelor of Science, Fashion Merchandising
- Chelsea Nicole Brotherton, Master of Arts, English
- Benjimin Redmon, Post-Baccalaureate Certificate, Health Services Administration
- James Matthew Stump, Bachelor of Arts, Communication
Hoffman Estates (60192)
- David John Meister, Bachelor of Arts, General Studies
Hometown (60456)
- Angel Luis Perez, Bachelor of Science, Forensic Chemistry
Homewood (60430)
- Tyler James Czarnecki, Bachelor of Science, Physics, Standard Option
Hoopeston (60942)
- Nicholas Alan Delfino, Magna Cum Laude, Bachelor of Science, Meteorology
Huntley (60142)
- Cynthia Suzanne Church, Education Specialist, Educational Leadership
- Alexander Matthew Gustin, Bachelor of Science, Hotel/Restaurant Management
- Maxine Alexandra Pietz, Bachelor of Business, Marketing
- Drew Thomas Westermeyer, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Ingleside (60041)
- Ekaterina Margaret Charland, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Inverness (60010)
- Brian Sheehan, Bachelor of Arts, History
Ipava (61441)
- Alex Michael Ogden, Bachelor of Arts, Graphic Design
Jacksonville (62650)
- Joel Coltyn Dupre, Cum Laude, Bachelor of Science, Agricultural Science
Johnsburg (60051)
- Lucas Matthew Marshall, Master of Arts, English
Joliet (60431)
- Emily Ann Cranston, Bachelor of Science, Psychology
- Lauren M Fowler, Bachelor of Science, Zoology
- Heather Jensen, Cum Laude, Bachelor of Arts, Anthropology
Joliet (60433)
- Faith M Jackson, Bachelor of Science, Health Services Management
- Robert W Price, Cum Laude, Bachelor of Science, Dietetics
Joliet (60435)
- Ryan Joseph Denewellis, Bachelor of Arts, Communication
- Zachary T Mikrut-Kinkade, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Robert Norman Neven, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Joliet (60436)
- Sandra Pape, Cum Laude, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Kimberly Ann Sullivan, Master of Science, Communication Sciences & Disorders
Justice (60458)
- Shannon Lynn McCann, Cum Laude, Bachelor of Science, Psychology
Kewanee (61443)
- Thomas Nathaniel Bond, Bachelor of Science, Psychology
- Sarah Elizabeth Brody, Bachelor of Arts, General Studies
- Tamara Townsend Brown, Doctor of Education, Educational Leadership
- Charles Henry Levan, Bachelor of Science, Agricultural Science
- Hailey Lynne Plum, Bachelor of Science in Education, Elementary Education
- Dontae Martrelle Pryor, Bachelor of Business, Accountancy
- Ryan Alan Rocker, Bachelor of Arts, General Studies
- Shannon Lee Sellers, Cum Laude, Bachelor of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
- Brandt Eric Zimmermann, Bachelor of Music, Music Business
- Summer Ann Zwetkow, Bachelor of Science, Microbiology
Kilbourne (62655)
- Megan Lei Porter, Bachelor of Arts, General Studies
Kinderhook (62345)
- Ryan Anthony Fesler, Master of Science in Education, Educational Leadership
Knoxville (61448)
- Baylee Jill Derham, Summa Cum Laude, Bachelor of Science in Education, Elementary Education
- Ryan Neal Derham, Bachelor of Science, Agricultural Science
- Bethany Leigh Jackson, Bachelor of Science, Psychology
- Kaleigh Lynn Strode, Bachelor of Arts, Communication
- Kimberly Anne Veal, Master of Arts, Law Enforcement & Justice Administration
- Michelle Willett, Bachelor of Arts, General Studies
La Grange (60525)
- Michael David Healy, Bachelor of Science, Chemistry
- Clare Keane Takash, Bachelor of Music, Music Therapy
La Harpe (61450)
- Chris S Beaver, Bachelor of Arts, General Studies
- Andrea Jolene Trout, Bachelor of Arts, General Studies
Lake Bluff (60044)
- Shannon Burke, Master of Science, Kinesiology
Lake Forest (60045)
- Christine Allison Knoerr, Master of Science, Communication Sciences & Disorders
Lake In The Hills (60156)
- Kenneth Louis Bambini, Bachelor of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
- Gabrielle Aislinn Nickel, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Emily Danielle Trevino, Bachelor of Science, Health Services Management
Lake Villa (60046)
- Isla Marie Caflisch, Bachelor of Science in Nursing, Nursing
- Tyler Steven Conrad, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Lake Zurich (60047)
- Alec Robert Malachowski, Bachelor of Arts, Broadcasting
- Elizabeth Anne Wells, Post-Baccalaureate Certificate, English - Professional Writing
Lanark (61046)
- Brady A Hazelbower, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Kurt Patrick Kennedy, Bachelor of Science, Engineering Technology
- Cody J Polizzi, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Lansing (60438)
- Amy Arlene Broadbent, Master of Music, Music
- Matthew R Goulding, Cum Laude, Bachelor of Music, Applied Music - Instrumental Performance
- Taylor E Peterson, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Le Roy (61752)
- Melissa Danielle Bagnell, Bachelor of Science, Exercise Science
Lebanon (62254)
- Jaamaul Omar Little, Master of Business Administration, Business Administration
- Steven Edward Smith, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Lemont (60439)
- Mary Claire Callaghan, Bachelor of Business, Marketing
- Arnas Laurinaitis, Bachelor of Science, Construction Management
Lewistown (61542)
- Holly Lynn Arnett, Master of Science in Education, Reading
- Curtis W Atchley, Bachelor of Music, Applied Music - Jazz Studies
- Evan Postin, Bachelor of Science, Agricultural Business
- Stefanie R Rogers, Master of Science in Education, Reading
Liberty (62347)
- Mackenzie Ann Buyck, Bachelor of Science, Agricultural Business
- Joseph C Ehrhardt, Magna Cum Laude, Bachelor of Science, Agricultural Business
- Megan Michele Graham, Bachelor of Business, Supply Chain Management
Libertyville (60048)
- Patrick Vincent Kashmar, Bachelor of Business, Human Resource Management
- Kevin B Pfeil, Bachelor of Science, Physical Education K-12
Lincoln (62656)
- Morgan Whitney Conrady, Summa Cum Laude, Bachelor of Science, Forensic Chemistry
- Haley N Fry, Bachelor of Arts, General Studies
- Dillon Edward Huff, Master of Science, Chemistry
- Andrew W Krusz, Cum Laude, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Megan Elizabeth Lahr, Bachelor of Science, Graphic Communication
- Jade Michael Leake, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Lindenhurst (60046)
- Allison Joy Galat, Bachelor of Science in Education, Elementary Education
Lisle (60532)
- Nicholas Benedetti, Bachelor of Science, Construction Management
- Amanda Leona Hagen, Magna Cum Laude, Bachelor of Science, Biochemistry
Little York (61453)
- Samantha K Leary, Cum Laude, Bachelor of Social Work, Social Work
Lockport (60441)
- Brad T Bertram, Bachelor of Science, Fire Science
- Tierney Regan Bottino, Bachelor of Science, Medical Sciences
- Brendan Charles Wallace, Summa Cum Laude, Bachelor of Science, Meteorology
Lombard (60148)
- Luke Patrick Green, Bachelor of Arts, American Government
- Elizabeth Anne Nocek, Cum Laude, Bachelor of Science, Medical Sciences
Long Grove (60047)
- Danielle Jordyn Kroll, Bachelor of Social Work, Social Work
Lyndon (61261)
- Briena Nichele Sanders, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Carrie Jo Thorman, Bachelor of Arts, General Studies
Lynn Center (61262)
- Alex Keith Samuelson, Bachelor of Science, Construction Management
- Davi Warden-Michl, Post-Baccalaureate Certificate, GIS Analysis
- Davi Warden-Michl, Master of Science, Biology
Lynwood (60411)
- Chantyle N Davis, Bachelor of Arts, Journalism
Lyons (60534)
- Lisette Echevarria, Bachelor of Science, Zoology
Machesney Park (61115)
- Shyenne Nicole Horras, Summa Cum Laude, Bachelor of Business, Marketing
- Amber Nicole Koutnik, Cum Laude, Bachelor of Science, Communication Sciences & Disorders
- Cassandra Rose Loos, Bachelor of Fine Arts, Art (for BFA)
Macomb (61455)
- Alexander John Adams, Summa Cum Laude, Bachelor of Science, Meteorology
- Joseph T Adams, Bachelor of Arts, History
- Riley Devin Addington, Bachelor of Arts, Pre-Law
- David Matthew Adkisson, Cum Laude, Bachelor of Science, Construction Management
- Timothy C Allen, Bachelor of Business, Management
- Caitlyn C Barlow, Bachelor of Science in Education, Early Childhood Education
- Laura Lee Baynard, Bachelor of Science, Communication Sciences & Disorders
- Abby S Beck, Master of Arts, Sociology
- Adam Michael Becker, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Meghan A Botts, Bachelor of Arts, General Studies
- Brian Dustin Bradel, Bachelor of Arts, General Studies
- Aimee Lynn Brownlee, Master of Science in Education, Reading
- Jenna N Brutlag, Bachelor of Arts, Broadcasting
- Hannah Kirsten Bryant, Bachelor of Science in Nursing, Nursing
- Renee Jeanette Buker, Master of Arts, Geography
- Brittany Sharon Bush, Bachelor of Science, Psychology
- Leeanna Lynn Carey, Cum Laude, Bachelor of Science in Nursing, Nursing
- Kelsey Elise Carle, Bachelor of Business, Finance
- Crystal C Carter, Master of Science, Instructional Design & Technology
- Matthew K Clemmens, Magna Cum Laude, Bachelor of Science, Computer Science
- Ryan Thomas Cody, Magna Cum Laude, Bachelor of Science, Athletic Training
- Scott Anthony Coker, Master of Business Administration, Business Administration
- Christopher L Cole, Bachelor of Science, Psychology
- Matthew P Cook, Summa Cum Laude, Bachelor of Business, Supply Chain Management
- Heidi Cox, Post-Baccalaureate Certificate, Business Administration
- Annette Marie Curtis, Bachelor of Arts, General Studies
- Melina Curtis, Bachelor of Social Work, Social Work
- Alaina Marie Digiorgio, Master of Science, Sport Management
- Paula Joyce Duncan, Bachelor of Science in Nursing, Nursing
- Bryant Fehrmann, Bachelor of Business, Economics
- Danielle Kristine Flack, Master of Science, College Student Personnel Services
- Michelle Lavonne Floersch-Clow, Master of Fine Arts, Theatre
- Robert L Gordon, Bachelor of Arts, Journalism
- Pierre Dashun Graham, Bachelor of Arts, Communication
- Terri L Gray, Bachelor of Science, Psychology
- Jason W Griffis, Bachelor of Arts, General Studies
- Amanda R Grove, Bachelor of Science in Education, Elementary Education
- Konrad K Hack, Cum Laude, Bachelor of Science, Exercise Science
- Dwayne Patrick Hagenow, Master of Science, Sport Management
- Morgan Louise Hare, Bachelor of Science, Zoology
- Kara Marie Higgins, Master of Science, Communication Sciences & Disorders
- Ashley Elizabeth Hill, Bachelor of Arts, Middle School Teaching Endorsement
- Chandler Noelle Horrell, Cum Laude, Bachelor of Social Work, Social Work
- Sam T Jensen, Bachelor of Arts, Broadcasting
- Julianne Jane Kaiser, Master of Arts, English
- Greg Kalnes, Bachelor of Science, Psychology
- Kayla Marie Kammermeyer, Magna Cum Laude, Bachelor of Science, Communication Sciences & Disorders
- John Franklin Keith, Cum Laude, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Paulina Kulesza, Bachelor of Science, Forensic Chemistry
- Shayonte Lagrone, Bachelor of Arts, General Studies
- Jessica Michelle Longshore, Magna Cum Laude, Bachelor of Arts, French
- Jessica Anne Marty, Master of Science in Education, Educational & Interdisciplinary Studies
- Ashley Renee McCloud-Francies, Bachelor of Social Work, Social Work
- Wesley John Moore, Bachelor of Science, Agricultural Science
- Dung Van Nguyen, Bachelor of Science, Medical Sciences
- Gloria Chinonye Nnabuike, Post-Baccalaureate Certificate, Business Analytics
- Whitney Tralene Nunn, Bachelor of Social Work, Social Work
- Malcolm Odonnell, Bachelor of Business, Supply Chain Management
- Cassandra Joy Oneill, Bachelor of Science, Zoology
- Derek Michael Orendorff, Bachelor of Business, Accountancy
- Derek Edward Pellino, Bachelor of Science, Computer Science
- Tracey S Petersen, Bachelor of Arts, Sociology
- Shannon Lutyshiea Phillips, Bachelor of Arts, Pre-Law
- Kyle Patrick Pitman, Bachelor of Business, Accountancy
- Malia Lee Pryor, Master of Accountancy, Accountancy
- Michael Wade Quigley, Master of Arts, Political Science
- Loryn E Rericha, Magna Cum Laude, Bachelor of Business, Management
- KC R Robbins, Bachelor of Arts, General Studies
- Shelbi Nicole Root, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Ann Nicole Rosentreter, Master of Arts, History
- Brandon Lee Rossio, Bachelor of Science, Graphic Communication
- Ladawna Jo Royer, Bachelor of Science in Nursing, Nursing
- Courtni N Runser, Master of Liberal Arts & Sciences, Liberal Arts & Sciences
- Kyle Richard Russell, Bachelor of Science, Agricultural Business
- Amanda L Rust, Bachelor of Arts, Communication
- Kirsten E Schaer, Bachelor of Science, Agricultural Business
- Jennie C Scherer, Cum Laude, Bachelor of Science, Zoology
- Keith Joseph Schulien, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Andrea Kay Scott, Master of Science in Education, Reading
- Larry Earl Scullark, Bachelor of Arts, General Studies
- Pearl Denise Seymour, Bachelor of Arts, Sociology
- Loni Michelle Shogren, Bachelor of Science in Nursing, Nursing
- Kelly Shoppa, Bachelor of Science, Dietetics
- Austin Coil Smith, Magna Cum Laude, Bachelor of Science, Agricultural Business
- Jacob A Smith, Magna Cum Laude, Bachelor of Science, Construction Management
- Shawna C Sprinkle, Cum Laude, Bachelor of Science in Nursing, Nursing
- Kayla Rachel Steil, Magna Cum Laude, Bachelor of Science, Psychology
- Sarah Morgan Steinauer, Master of Accountancy, Accountancy
- Sally Ann Stob, Master of Arts, Law Enforcement & Justice Administration
- Sally Ann Stob, Post-Baccalaureate Certificate, Police Executive Administration/LEJA
- Angeline Theresa Sullivan, Bachelor of Music, Applied Music - Vocal Performance
- Danielle Rae Thorman, Cum Laude, Bachelor of Science in Education, Elementary Education
- Katie Jane Unruh, Bachelor of Arts, Communication
- Grant Taylor Ward, Bachelor of Arts, English
- Lance Michael Ward, Bachelor of Science, Agricultural Business
- Christopher Watson, Bachelor of Business, Management
- Neil Farrington Wiarda, Bachelor of Science, Graphic Communication
- Cayla Denise Wildar, Bachelor of Arts, General Studies
- Shimika Jeniene Williams, Bachelor of Science in Nursing, Nursing
- Jenni K Winbigler, Magna Cum Laude, Bachelor of Science, Computational & Data Enabled Math & Stats
- Nichole M Wisslead, Bachelor of Arts, Communication
- Jared R Worley, Bachelor of Arts, English
- Olicia A Wynter, Bachelor of Business, Accountancy
- Jared Yasenko, Bachelor of Arts, Graphic Design
Malta (60150)
- Carole Lorena Fleetwood, Magna Cum Laude, Bachelor of Science, Hotel/Restaurant Management
Manchester (62663)
- Megan Marie Defrates, Bachelor of Science, Youth Development
Manhattan (60442)
- Jonathan Michael Tribo, Bachelor of Business, Accountancy
Manteno (60950)
- Jaime L Matys, Master of Science, Biology
Mapleton (61547)
- John Kent Lowe, Bachelor of Science in Nursing, Nursing
- Jeffrey Daniel Quick, Bachelor of Science, Forensic Chemistry
Markham (60428)
- Maurice Lennie Bell, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Marseilles (61341)
- Jana Shea Berryman, Cum Laude, Bachelor of Science, Psychology
- Payton Julie Magnafici, Bachelor of Science in Nursing, Nursing
Maryville (62062)
- Michael L Chand, Bachelor of Science, Exercise Science
- Caitlyn Mae Westfall, Master of Science, College Student Personnel Services
Matteson (60443)
- Covania Lashae Washington, Bachelor of Science, Fashion Merchandising
Maywood (60153)
- Tijandra D Barrow, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Wayne W Davis, Bachelor of Arts, Communication
McConnell (61050)
- Alyssa Renee Matz, Master of Science in Education, Clinical Mental Health Counseling
McNabb (61335)
- Rebekah L Haun, Master of Science, Biology
McHenry (60050)
- William John Dabrowski, Bachelor of Arts, Sociology
- Tyler Robert Shuett, Magna Cum Laude, Bachelor of Business, Accountancy
- Daniel Scott Strickfaden, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
McHenry (60051)
- Erik Toivo Maki, Bachelor of Business, Finance
- Eric Golden Selfridge, Cum Laude, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Mendon (62351)
- Austin John Buss, Bachelor of Business, Economics
- Dalton Ray Leebold, Bachelor of Arts, Communication
Midlothian (60445)
- Jakelia S Flowers, Bachelor of Social Work, Social Work
Milan (61264)
- David Allen Blaylock, Master of Science, Instructional Design & Technology
- David Allen Blaylock, Post-Baccalaureate Certificate, Instructional Design & Technology: Technology Integration In Education
- Elizabeth J Eshelman, Bachelor of Business, Management
- Kathryn E Fowler, Summa Cum Laude, Bachelor of Science, Dietetics
Milledgeville (61051)
- Dana E Bass, Bachelor of Science in Education, Early Childhood Education
Minooka (60447)
- Matthew Richard Desalvo, Bachelor of Arts, Broadcasting
Mokena (60448)
- Megan Elizabeth Kennedy, Bachelor of Science, Hotel/Restaurant Management
Moline (61265)
- Julie Marie Briggs, Bachelor of Social Work, Social Work
- Aric Daniel Brokaw, Bachelor of Business, Management
- David James Brown, Master of Science in Education, Special Education
- Claire Michelle Chouinard, Bachelor of Business, Management
- Julia Aubrey Churchill, Master of Science in Education, School Counseling
- Lisa Angelina Davila, Master of Science, Biology
- Arianna Jenell Day, Bachelor of Science, Information Systems
- Amanda Michelle Devolder, Bachelor of Business, Management
- Alexander Thompson Diaz, Magna Cum Laude, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Anthony Thompson Diaz, Magna Cum Laude, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Alec R Epkes, Master of Business Administration, Business Administration
- Rachael Elizabeth Frutiger, Bachelor of Science in Education, Elementary Education
- Ellen Margaret Garrity, Master of Science in Education, School Counseling
- Kelly Lyn Hanson, Master of Arts, Museum Studies
- Alma G Henderson, Master of Science in Education, Educational Leadership
- Corey Scott Henderson, Master of Science in Education, Educational Leadership
- Lindsay Amber Lynn Henschen, Bachelor of Business, Management
- Melanie A Herrera-Ortiz, Bachelor of Business, Management
- Kindra Marie Hoegner, Bachelor of Arts, General Studies
- Elizabeth Genevieve Hogan, Bachelor of Arts, General Studies
- Bradley C Hurt, Post-Baccalaureate Certificate, Supply Chain Management
- Elizabeth Merdian Lareau, Master of Arts, Communication
- Allison M Lawrence, Bachelor of Arts, Communication
- Autumn Rose Loose, Magna Cum Laude, Bachelor of Fine Arts, Musical Theatre
- Adam S Manthe, Bachelor of Science in Education, Elementary Education
- Angela Mary Marshall, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Benjamin F Miller, Bachelor of Science, Engineering
- Alejandro Javier Montoya, Bachelor of Arts, Journalism
- Adele M Mueller, Cum Laude, Bachelor of Arts, Communication
- Rebecca A Newgent, Post-Baccalaureate Certificate, Museum Studies
- Katherine L Otten, Bachelor of Business, Management
- Alex Quinn Parker, Cum Laude, Bachelor of Science, Exercise Science
- Elizabeth L Perkins, Master of Science in Education, Elementary Education
- Philomanna D Petricig, Bachelor of Business, Management
- Amanda Lee Quickle, Bachelor of Business, Supply Chain Management
- Philip A Rhea, Post-Baccalaureate Certificate, Instructional Design & Technology - Educational Technology Specialist
- Alyssa Lynne Schmidt, Master of Science in Education, Clinical Mental Health Counseling
- Paige Elizabeth Senatra, Bachelor-Liberal Arts & Sciences, Liberal Arts & Sciences
- Alissa Shaner, Master of Science, Biology
- Ashley Marie Simmon, Bachelor of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
- Kylie Elizabeth Smith, Bachelor of Science, Information Systems
- Kyle J Taylor, Bachelor of Arts, General Studies
- Keaton Charles Townsend, Bachelor of Business, Management
- Angelica Patricia Villarreal, Bachelor of Science in Education, Bilingual/Bicultural Education
- Travis Robert Welvaert, Bachelor of Business, Accountancy
- Brittany Nicole Williams, Master of Science in Education, Special Education
- Bree Ann Young, Bachelor of Business, Management
Monmouth (61462)
- Vanessa Arteaga, Bachelor of Social Work, Social Work
- Patricia Ann Bertelsen, Master of Science, Instructional Design & Technology
- Traci Diane Bradley, Bachelor of Social Work, Social Work
- Debra Lee McKee, Cum Laude, Bachelor of Business, Accountancy
- Lucia Navar, Bachelor of Science, Media & Instructional Technology
Montgomery (60538)
- Meghan Ashley Deatrick, Bachelor of Science in Education, Special Education
- Christopher Klimpke, Bachelor of Science, Psychology
- Daniel D Niederkorn, Bachelor of Arts, Broadcasting
- Holland Renee Taylor, Bachelor of Music, Music
- Anamile Zuniga, Bachelor of Arts, Broadcasting
Monticello (61856)
- Reece Allen Carter, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Briene Leigh Wileaver, Cum Laude, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Morris (60450)
- Cathy L Click, Summa Cum Laude, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Jacob P Klepk, Cum Laude, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Morrison (61270)
- Cory Alan Anderson, Master of Science, Biology
- Samantha Alene Mapes, Bachelor of Arts, General Studies
- Sarah Mapes, Cum Laude, Bachelor of Arts, Broadcasting
- Rebecca E Stone, Bachelor of Science, Agricultural Science
- Sara Louise Zickert, Bachelor of Science in Education, Elementary Education
Morton (61550)
- Michelle R Lee, Doctor of Education, Educational Leadership
- Jacob August Roecker, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Morton Grove (60053)
- Ryan P Kiefer, Bachelor of Science, Geography
- Daniel Melnick, Cum Laude, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Mount Auburn (62547)
- Kortney Elaine Whitewatts, Bachelor of Science, Agricultural Science
Mount Carmel (62863)
- Lucas Whitten, Bachelor of Arts, Broadcasting
Mount Morris (61054)
- Mackenzie Lea Comer, Cum Laude, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Mount Prospect (60056)
- Jeffrey Gerard Krickl, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Daniel Kenneth Snell, Master of Science, Computer Science
- Cody Robert Young, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Mount Pulaski (62548)
- Jonathan Ray Oberreiter, Bachelor of Science, Agricultural Science
Mount Sterling (62353)
- Molly Catherine Babb, Bachelor of Science in Education, Elementary Education
- Meg Elizabeth Kremer, Bachelor of Science, Exercise Science
- Amanda K Markert, Bachelor of Science in Education, Early Childhood Education
- Jessica Mae Myers, Bachelor of Arts, Women's Studies
- Clayton D Taylor, Bachelor of Arts, American Government
- Timothy George Woodward, Bachelor of Business, Finance
Mozier (62070)
- Christopher A Gresham, Magna Cum Laude, Bachelor of Science, Psychology
Mundelein (60060)
- Susan A Brown, Bachelor of Arts, General Studies
- Molly B Cox, Bachelor of Science, Fashion Merchandising
Naperville (60540)
- Alexis Jordan Hill, Cum Laude, Bachelor of Arts, Sociology
- Justin Robert Longacre, Bachelor of Science, Geology
Naperville (60563)
- Anaiah Buckner, Bachelor of Science, Dietetics
- Brynne Gabrielle Downum, Master of Science, Clinical/Community Mental Health
- Paige Elizabeth Harmon, Bachelor of Science, Medical Sciences
- Matthew John Langman, Bachelor of Arts, Broadcasting
- Andrew Thomas Rogowski, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Naperville (60564)
- Kaitlynn Anne Novak, Bachelor of Science, Exercise Science
Naperville (60565)
- Katelyn Elizabeth Adams, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Loren Nicole Brown, Bachelor of Science, Dietetics
- Allison Gwen Miloch, Bachelor of Arts, Communication
- John Michael Mixen, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Nashville (62263)
- Jennifer Len Moeller, Bachelor of Science, Agricultural Business
Nauvoo (62354)
- Beckie Anne Dickerson, Master of Science in Education, Special Education
Neponset (61345)
- Noemi Arjon, Bachelor of Business, Accountancy
- Cassandra Sue Gunawan, Bachelor of Science in Education, Elementary Education
New Boston (61272)
- Brianna Joelle Linder, Bachelor of Science, Psychology
New Holland (62671)
- Kaylee Dianne McAllister, Bachelor of Arts, Sociology
New Lenox (60451)
- Jacob Blankenberger, Cum Laude, Bachelor of Social Work, Social Work
- Kevin Michael Kintzel, Bachelor of Arts, General Studies
- Trent William Sayers, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Normal (61761)
- Autumn L West, Master of Science in Education, Elementary Education
North Aurora (60542)
- Krystal Marie Brown, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Samuel Grant Hollon, Bachelor of Business, Marketing
Northbrook (60062)
- Lyndl Schuster, Doctor of Education, Educational Leadership
O'Fallon (62269)
- Wade Andrew Sweger, Bachelor of Science, Physics, Standard Option
Oak Forest (60452)
- Austin Scott Bradway, Bachelor of Arts, English
- Matthew Robert Burkhardt, Bachelor of Science, Fire Science
Oak Lawn (60453)
- Ashley Grady, Bachelor of Arts, Middle School Teaching Endorsement
- Jacquelyn Marie Heidegger, Master of Science, College Student Personnel Services
- Colleen Nicole Krasich, Master of Science, Communication Sciences & Disorders
- Kevin T Williams, Bachelor of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
- Cody Allen Woods, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Oak Park (60302)
- Kiara Deshon Jordan, Bachelor of Science, Communication Sciences & Disorders
- Christian Jonathan Neyland, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Oak Park (60304)
- Logan N Frank, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Oakland (61943)
- Jennifer Nicole Honnold, Bachelor of Science, Agricultural Science
Oglesby (61348)
- Joshua Steven Sarver, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Ohlman (62076)
- Benjamin Joseph Rakers, Bachelor of Science, Exercise Science
Oneida (61467)
- Brandi Kay Fink, Bachelor of Business, Accountancy
- Patrick M Harlan, Bachelor of Science in Education, Elementary Education
Oquawka (61469)
- Austin Bradley Bigger, Bachelor of Science, Psychology
Oregon (61061)
- Phillip Jason Caposey, Doctor of Education, Educational Leadership
Orion (61273)
- Catherine Denise Chambers, Master of Science in Education, School Counseling
- Brooke Anne Matykiewicz, Bachelor of Social Work, Social Work
- Jamie W Willis, Bachelor of Arts, General Studies
Orland Hills (60487)
- Kevin E Hlado, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Eric Ryan Justin, Bachelor of Science, Engineering Technology
- Nicholas Marcum, Cum Laude, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Brandon M Oconnor, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Orland Park (60462)
- Jaclyn Ashley Andrews, Master of Science, Communication Sciences & Disorders
- Claire Elaine Jarrell, Magna Cum Laude, Bachelor of Science, Health Services Management
- Kathleen Elizabeth Jarrell, Cum Laude, Bachelor of Business, Marketing
- Victoria Lynn Kappel, Cum Laude, Bachelor of Science, Communication Sciences & Disorders
- Jessika Nicole Meinecke, Bachelor of Science, Exercise Science
- Michael Joseph Mihalov, Master of Science, Communication Sciences & Disorders
- Kara Leigh Ziegler, Summa Cum Laude, Bachelor of Business, Accountancy
Orland Park (60467)
- Lindsey Lynn Huhtelin, Bachelor of Business, Accountancy
- Kyleen Mary Kenny, Bachelor of Science in Education, Elementary Education
- Karissa Marie Kouchis, Magna Cum Laude, Bachelor of Arts, Communication
Oswego (60543)
- Frankie James Santoro, Bachelor of Arts, General Studies
Ottawa (61350)
- David Finn, Bachelor of Science in Education, Special Education
- Amber Louise Knox, Magna Cum Laude, Bachelor of Social Work, Social Work
- Alexander Jordan Simundza, Bachelor of Science, Exercise Science
Palatine (60067)
- Spencer Warren Much, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Zachary James Much, Cum Laude, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Palatine (60074)
- Samantha Inez Brea, Master of Science, Communication Sciences & Disorders
- Robert Joseph Jeske, Bachelor of Science, Physical Education K-12
- Liam Gabriel McDonnell, Bachelor of Social Work, Social Work
Palos Heights (60463)
- Julie A Kingsbury, Bachelor of Science, Psychology
Palos Hills (60465)
- Eric Eugene Pendleton, Bachelor of Science in Nursing, Nursing
Park Forest (60466)
- Jon'Quese D Green, Bachelor of Arts, General Studies
- Omoruyi Omofonmwan, Bachelor of Science, Instructional Simulation & Games
- Ishyia Lenya Smith, Bachelor of Science in Nursing, Nursing
Park Ridge (60068)
- Sean O Sullivan, Bachelor of Arts, Pre-Law
Pecatonica (61063)
- Andrew James Benters, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Tiffany Erin Kimbrell, Master of Science, Communication Sciences & Disorders
Pekin (61554)
- Hayley Diane Brienen, Bachelor of Science in Education, Elementary Education
- Robert Jones, Bachelor of Arts, General Studies
- Joseph Samuel Prado, Master of Arts, Geography
- Sara J Rearden, Magna Cum Laude, Bachelor of Science, Communication Sciences & Disorders
- Corwin James Ten Haken, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Peoria (61603)
- Taylor Swanson Burgess, Bachelor of Science, Biochemistry
Peoria (61604)
- Alexander Daniel Deeb, Master of Science, Sport Management
- Kimberly A Evans, Master of Science in Education, Special Education
- Kaylah C Hanlon, Bachelor of Arts, General Studies
- Erin Christine Murphy, Bachelor of Business, Marketing
Peoria (61607)
- Joseph Alexander Hoerdeman, Magna Cum Laude, Bachelor of Science, Engineering Technology
Peoria (61611)
- John Carlton Long, Bachelor of Business, Supply Chain Management
Peoria (61615)
- Betsy Jane Bauer, Bachelor of Arts, Youth Development
- Marissa N Brown, Bachelor of Arts, General Studies
- Megan Nicole Rosenak, Summa Cum Laude, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Ashley Rosa Stefani, Bachelor of Arts, English
- Matthew Avert Vannette, Post-Baccalaureate Certificate, Police Executive Administration/LEJA
Peoria Heights (61616)
- Matthew Dickerson, Bachelor of Science, Construction Management
Peru (61354)
- Brett Joseph Burkart, Master of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
- Kelsey Julia Sondgeroth, Master of Science in Education, Clinical Mental Health Counseling
Petersburg (62675)
- Kristyn Cora Curry, Bachelor of Science in Nursing, Nursing
- Bobby J Gillmore, Bachelor of Arts, General Studies
- Ryan Thomas Montcalm, Magna Cum Laude, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Savannah L Whitley, Bachelor of Arts, Journalism
Piasa (62079)
- Kaci Nicole McAfee, Bachelor of Science, Agricultural Business
Pittsfield (62363)
- Amber Michele Adams, Bachelor of Science, Exercise Science
- Tracey A Allen, Master of Science in Education, Elementary Education
- Andrew Bradyn Cox, Magna Cum Laude, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Plainfield (60544)
- Lauren Elizabeth Bender, Cum Laude, Bachelor of Science, Mathematics
- Bien Cuenca Bordas, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Jacqueline Nicole Covey, Bachelor of Arts, Journalism
- Kasey Suzette Meadows, Bachelor of Science, Agricultural Business
- Alexander Nunez, Bachelor of Science, Computer Science
Plainfield (60585)
- Austina M Blecha, Bachelor of Science, Forensic Chemistry
- Gabriela A Busse, Specialist in School Psychology, Psychology
- Jon Matthew Zaehler, Bachelor of Science, Network Technologies
Plainfield (60586)
- Caity Elizabeth Hitchins, Master of Arts, Communication
- Ryan Aric Linwood, Bachelor of Science, Emergency Management
- Jordan G McGheemiller, Bachelor of Science in Education, Elementary Education
- Brenda M Rodriguez, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Pleasant Plains (62677)
- Haley Dyan Hergenrother, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Nathan Michael Hodson, Bachelor of Business, Supply Chain Management
- Nathan Mahoney, Bachelor of Science, Agricultural Business
Plymouth (62367)
- Austin Rhett Thompson, Bachelor of Arts, General Studies
Pontiac (61764)
- Jayme Elizabeth Soule, Bachelor of Arts, Spanish
Poplar Grove (61065)
- Graciela Amelia Rutiaga, Bachelor of Arts, Art
- Logan Ewing White, Bachelor of Arts, Communication
Port Byron (61275)
- Zachary Benton Davis, Bachelor of Science, Construction Management
- Lora J Kopriva, Bachelor of Arts, General Studies
- Decker Lyon, Bachelor of Science, Construction Management
Princeton (61356)
- Lewis Cody Frazier, Master of Arts, Law Enforcement & Justice Administration
- Lewis Cody Frazier, Post-Baccalaureate Certificate, Police Executive Administration/LEJA
- Kyle James McComber, Magna Cum Laude, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Laura C Nelson, Bachelor of Arts, Art
Prophetstown (61277)
- Shawn R Oszfolk, Bachelor of Arts, General Studies
Quincy (62301)
- Clayton Randall Adams, Bachelor of Arts, Communication
- Brett Anthony Bordewick, Cum Laude, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Jenny R Boualavong, Bachelor of Arts, General Studies
- Blake Alexander Bradley, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Elizabeth Cepeda, Bachelor of Arts, Communication
- Julie L Frohn, Summa Cum Laude, Bachelor of Science, Psychology
- Matthew M McGinley, Bachelor of Science, Psychology
- Cody L Rivera, Bachelor of Arts, Journalism
- Kaleb W Smith, Master of Science in Education, Educational Leadership
Quincy (62305)
- Michael Alexander Adrian, Bachelor of Science, Computer Science
- Jacob L Alexander, Bachelor of Arts, Sociology
- Lewis Daniel Avoletta, Bachelor of Arts, General Studies
- Glenn Beckman, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Alexander Levi Campbell, Bachelor of Arts, Sociology
- Megan K Ginster, Bachelor of Science in Education, Special Education
- Andrew Michael Jansen, Bachelor of Science, Agricultural Business
- Richard E Kempe, Bachelor of Science, Agricultural Business
- Todd M Rodemich, Bachelor of Arts, General Studies
- Case Micheal Webb, Bachelor of Science, Computer Science
- Leanna K Wilson, Master of Science, Communication Sciences & Disorders
- Hannah Witte, Bachelor of Science, Family & Consumer Sciences, Dietetics
Rantoul (61866)
- Demarkco Latra Butler, Master of Science, Sport Management
Raymond (62560)
- Jeffrey Paul Beeler, Bachelor of Science, Agricultural Science
Reddick (60961)
- Elizabeth Alyeska Jepsen, Bachelor of Science in Education, Elementary Education
Reynolds (61279)
- Krysten M Bickle, Bachelor of Business, Management
Richton Park (60471)
- Christian Igiametse, Bachelor of Arts, General Studies
- Dominiq'Ue D Washington, Bachelor of Science, Information Systems
Rio (61472)
- Grace Ann Cleair, Bachelor of Business, Accountancy
- Matthew Richard Shepherd, Bachelor of Science, Agricultural Business
Riverdale (60827)
- Marleka Domonique Taylor, Bachelor of Business, Marketing
Riverton (62561)
- Calen Arthur Edgar, Bachelor of Science, Emergency Management
Robbins (60472)
- Raynisha Dent, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Rochelle (61068)
- Todd W Schlosser, Bachelor of Arts, General Studies
- Colin James Weber, Master of Music, Music
Rochester (62563)
- Taylor Jeffrey Hill, Bachelor of Business, Accountancy
Rock Falls (61071)
- Kyle E Davis, Master of Arts, Political Science
- Monica Yolanda Lombardo, Master of Arts, Communication
Rock Island (61201)
- Reece Warren Argo, Bachelor of Business, Management
- Nathan Andrew Bopes, Master of Science, Instructional Design & Technology
- Emily Louise Bryant, Magna Cum Laude, Bachelor of Science, Psychology
- Ivory Deaon Clark, Master of Science in Education, Educational Leadership
- Deborah J Cram, Master of Business Administration, Business Administration
- Adam Degreve, Bachelor of Business, Supply Chain Management
- Kirsten Nichole Dillender, Magna Cum Laude, Bachelor of Arts, English
- Samantha Jeanne Hanson, Bachelor of Business, Supply Chain Management
- Paul Alan Holland, Magna Cum Laude, Bachelor of Science in Education, Special Education
- Maggie Ann Johnson, Master of Science in Education, Educational & Interdisciplinary Studies
- Christine Sarah Keemle, Cum Laude, Bachelor-Liberal Arts & Sciences, Liberal Arts & Sciences
- Dagna Ellen Kuehl, Master of Science in Education, Clinical Mental Health Counseling
- Bethany L Mital, Post-Baccalaureate Certificate, Supply Chain Management
- Gloria Jean Randle, Bachelor of Arts, General Studies
- Jacob Paul Sharp, Bachelor of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
- Ann Marie Talbot, Master of Science in Education, Elementary Education
- Elizabeth Ann Tressel, Master of Science in Education, School Counseling
- Ashley Elizabeth Wilson, Magna Cum Laude, Bachelor of Arts, English
- Sean Rachel Yerkey, Master of Arts, Museum Studies
Rockford (61101)
- Joanna M Johnston, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Rockford (61102)
- Mariah Jade Jones, Bachelor of Arts, Communication
Rockford (61103)
- Jeelisa N Shennar, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Rockford (61104)
- Darnita Nicole Coleman, Bachelor of Arts, Spanish
Rockford (61107)
- Brittany Royce, Master of Science, College Student Personnel Services
Rockford (61108)
- Jessie Ann Lantz, Master of Science, Sport Management
- Tiffany Leigh Mercaitis, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Jennifer Jean Roser, Master of Arts, Law Enforcement & Justice Administration
Rockford (61109)
- Courtney Elizabeth Benge, Summa Cum Laude, Bachelor of Science, Media & Instructional Technology
- Bryce Sheehan, Bachelor of Business, Supply Chain Management
- Kristina E Veruchi, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Rockford (61114)
- Christopher Michael Mower, Bachelor of Science, Information Systems
- Anna M Nieto, Master of Arts, Law Enforcement & Justice Administration
Romeoville (60446)
- Micaela M Bratland, Bachelor of Music, Music
- Kelly R Hardin, Bachelor of Social Work, Social Work
- Holly Mae Polis, Bachelor of Science, Psychology
Roscoe (61073)
- Nicholas James Andrews, Bachelor of Business, Finance
- Kirsten Ann Belisle, Summa Cum Laude, Bachelor of Arts, History
- Tevin D Francis, Bachelor of Business, Management
- Kathryn J Franz, Bachelor of Science in Education, Elementary Education
- Cody James Gallagher, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Roselle (60172)
- Daniel Boguszewski, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Jordan Lee Criss, Bachelor of Arts, General Studies
- Coleen Marie Hallquist, Master of Science in Education, Reading
- Alexander Grant Leslie, Bachelor of Science, Geography
Roseville (61473)
- Dakota B Dace, Bachelor of Science, Agricultural Science
- Allison Kathleen Smith, Magna Cum Laude, Bachelor of Music, Music
Round Lake (60073)
- Melissa Michelle Diaz, Bachelor of Science, Agricultural Science
- Patricia Jeanne Simmons, Bachelor of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
Round Lake Beach (60073)
- Mark Anthony Gorski, Bachelor of Arts, Broadcasting
Royal Lakes (62685)
- Emmanuel Williams, Bachelor of Science, Zoology
Rushville (62681)
- Juanakee C Durden, Master of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
- Alisabeth Noel Hopper, Bachelor of Music, Music Therapy
- Sara Jo Layne, Cum Laude, Bachelor of Science in Nursing, Nursing
- Christopher S Miller, Bachelor of Music, Applied Music - Composition
- Angelique Rohlfing, Bachelor of Social Work, Social Work
- Brandon Michael Wright, Specialist in School Psychology, Psychology
Saint Charles (60175)
- Matthew John Sprengel, Bachelor of Science, Physics, Standard Option
Saint Joseph (61873)
- Micah Thomas McMahon, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Salem (62881)
- Thomas J Iman, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
San Jose (62682)
- Miranda M Cross, Bachelor of Arts, Graphic Design
Sandwich (60548)
- Kevin Robert Warne, Bachelor of Science, Fire Science
Savanna (61074)
- Susanne Lea Foley, Master of Science in Education, Reading
Schaumburg (60193)
- Jeremy M Cook, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Sciota (61475)
- Corinne Dawn Galvan, Master of Science in Education, Educational Leadership
- Justin Raymond Ward, Bachelor of Science, Agricultural Science
Sherrard (61281)
- Alexis Jean Peterson, Magna Cum Laude, Bachelor of Science, Exercise Science
Shiloh (62269)
- Nicole Fidan Bonfiglio, Bachelor of Science, Psychology
Shirley (61772)
- Joshua R Quinton, Bachelor of Arts, General Studies
Shorewood (60404)
- Danielle Marie Burne, Bachelor of Business, Marketing
Silvis (61282)
- Melissa L Bonner, Summa Cum Laude, Bachelor of Arts, Communication
- Ginny M Hayes-Manske, Bachelor of Arts, General Studies
- Amie Elizabeth King, Master of Science in Education, Elementary Education
- Adam Patrick Moody, Bachelor of Business, Human Resource Management
- Mayra J Villalpando, Bachelor of Business, Human Resource Management
Skokie (60076)
- Saifuddin Mohammed, Bachelor of Business, Economics
Smithfield (61477)
- Joshua Chatterton, Bachelor of Science, Agricultural Science
Smithshire (61478)
- Brandi Anne Dowers, Master of Accountancy, Accountancy
- Allison Lauren Lafary, Cum Laude, Bachelor of Science in Education, Early Childhood Education
Somonauk (60552)
- Dylan John Murray, Bachelor of Business, Supply Chain Management
South Beloit (61080)
- Katlin Rose Denoto, Bachelor of Social Work, Social Work
South Elgin (60177)
- Arissa Kathryn Ahnell, Bachelor of Science, Psychology
- Samantha Anne Bugger, Master of Science in Education, Elementary Education
South Holland (60473)
- Dominique C Logan, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
South Jacksonville (62650)
- Sarah Elizabeth Eyth, Master of Science in Education, Reading
Spring Valley (61362)
- Jordyn Elizabeth Favero, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Rhodes Trevier Garland, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Cally E Kowalski, Bachelor of Science, Graphic Communication
Springfield (62702)
- Kirk Thomas Robinson, Bachelor of Science, Exercise Science
- Marcene L Seiz, Master of Science in Education, Elementary Education
- Shayne Michael Whitehorn, Bachelor of Science, Fire Science
Springfield (62703)
- Rachel Elizabeth Howell, Cum Laude, Bachelor of Business, Economics
Springfield (62704)
- Brandon Lee Nizzio, Bachelor of Arts, English
- Rachel Elizabeth Olson, Master of Science, Communication Sciences & Disorders
Springfield (62711)
- Matthew Thomas Hagaman, Master of Science, Instructional Design & Technology
Sterling (61081)
- Nicholas M Breed, Bachelor of Arts, General Studies
- Kacie Elizabeth Klinge, Bachelor of Arts, Journalism
- Nicole Marie Lamb, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Kiana Alia McCrudden, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Margaret Ashley Olson, Master of Science in Education, Reading
Stockton (61085)
- Jonathon Kyle Heidenreich, Bachelor of Arts, General Studies
Stone Park (60165)
- Daniel Federico Jaquez, Bachelor of Arts, Broadcasting
Streamwood (60107)
- Dan Sullivan Doherty, Master of Arts, Law Enforcement & Justice Administration
- Megan Ann McGlone, Bachelor of Science, Medical Sciences
Streator (61364)
- Jerold E Young, Master of Science, Physics
Sugar Grove (60554)
- Brian Evers, Bachelor of Science, Computer Science
Summit (60501)
- Rebecca L Gonzales, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Sutter (62373)
- Thomas Wayne Hoener, Bachelor of Science, Agricultural Science
- Brooklyn Kay Karhoff, Bachelor of Science, Agricultural Business
- Stephani A Mulch, Magna Cum Laude, Bachelor of Science, Agricultural Business
- Ryanne Elizabeth Nason, Specialist in School Psychology, Psychology
Swansea (62226)
- Kristi Lee Tschudin, Master of Science, Sport Management
Tallula (62688)
- Dylan Mitchel Power, Bachelor of Science in Education, Special Education
Taylor Ridge (61284)
- Taylor N Cook, Bachelor-Liberal Arts & Sciences, Liberal Arts & Sciences
- Cassandra Marie Hedberg, Bachelor of Business, Management
- Kelsey Jane Melody, Bachelor of Science, Health Services Management
Taylorville (62568)
- Nichole Elizabeth Jackson, Cum Laude, Bachelor of Science in Education, Early Childhood Education
- Alyssa Elizabeth Loman, Master of Science, Clinical/Community Mental Health
- Brett Stephen Moody, Master of Science, College Student Personnel Services
Tennessee (62374)
- Michaell Kristie Zimmerman, Bachelor of Science in Nursing, Nursing
Thomson (61285)
- Haley Nicole Johnson, Bachelor of Arts, General Studies
Tinley Park (60477)
- Joshua D Diaz, Cum Laude, Bachelor of Science, Biochemistry
- Deshannon L Howard, Bachelor of Science, Dietetics
- Alex Medel, Bachelor of Science, Forensic Chemistry
- Justin Francis Rzeszutko, Magna Cum Laude, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Maceo Charles Taylor, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Tinley Park (60487)
- Angela Marie Crotty, Doctor of Education, Educational Leadership
- Sarah Rosemarie Cuthbert, Bachelor of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
- Gregory Michael Faloona, Bachelor of Arts, Communication
- Greg Anthony Rinaldi, Bachelor of Arts, General Studies
- Matthew Scott Sobol, Bachelor of Science, Information Systems
Tolono (61880)
- Chalsea Malissa Beck, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Tonica (61370)
- Itzel Vargas, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Toulon (61483)
- Katherine Michele Morrissey, Bachelor of Science, Exercise Science
Tremont (61568)
- Jacob Aaron Boo, Bachelor of Science, Psychology
Troy (62294)
- Matthew Thomas Zobrist, Bachelor of Business, Accountancy
Tuscola (61953)
- Leslie Dianne Borries, Bachelor of Science, Agricultural Science
Urbana (61802)
- Chelsea Wolfe, Bachelor of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
Utica (61373)
- Nikole Brooke Hannen, Cum Laude, Bachelor of Social Work, Social Work
Varna (61375)
- Victoria Kathleen Zamora, Bachelor of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
Vernon Hills (60061)
- Kristin Jennifer Schrems, Magna Cum Laude, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Robert Charles Wood, Bachelor of Arts, General Studies
Villa Park (60181)
- David Blaszczyk, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Claire Therese Criscione, Bachelor of Science, Exercise Science
- Nicole Marie Sangiacomo, Bachelor of Science, Physical Education K-12
Viola (61486)
- Alyssa Dee Mack, Cum Laude, Bachelor of Science in Education, Special Education
Virden (62690)
- Tori Nicole Worthen, Bachelor of Science, Zoology
Wadsworth (60083)
- Stephen L Stoyanoff, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Walnut (61376)
- Ryan Alan Carlson, Bachelor of Science, Network Technologies
Warrenville (60555)
- Jenna M Savoia, Bachelor of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
- Cody William Snodgress, Bachelor of Arts, Broadcasting
Warsaw (62379)
- Catherine Teresa Koblas, Bachelor of Arts, International Relations/Comparative Politics
- Marcus Edward Longenecker, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Julie Ann Morningstar, Master of Science, Clinical/Community Mental Health
- Lexis Sue Thurman, Cum Laude, Bachelor of Arts, Sociology
Washburn (61570)
- Deziree Danyel Vaughn, Bachelor of Social Work, Social Work
Washington (61571)
- Tyler R Bennett, Bachelor of Science, Computer Science
- Alex Anthony Frost, Bachelor of Business, Supply Chain Management
- Zachary Michael Kerr, Bachelor of Science, Mathematics
- Andrew William Reynolds, Bachelor of Business, Economics
- Kaili Amelia Ruff, Bachelor of Science, Psychology
- Zachary Jacob Schildt, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Wataga (61488)
- Sarah Jo Ann Swise, Bachelor of Science, Agricultural Business
Waterloo (62298)
- Miriam Alyssa Badger, Summa Cum Laude, Bachelor of Science in Education, Elementary Education
- Courtney Elizabeth Harbison, Bachelor of Science in Nursing, Nursing
- Matthew Tyler Lannom, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Wauconda (60084)
- James Erwin Elser, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Anthony Kaminsky, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Kimberly Ann Tortorice, Bachelor of Arts, Broadcasting
Waukegan (60085)
- Vanessa Gomez, Bachelor of Social Work, Social Work
- Edgar E Munoz-Herrera, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Waukegan (60087)
- Peter Chiochios, Bachelor of Business, Supply Chain Management
- Nestor Daniel Esquivel, Bachelor of Arts, Economics
- Ayesha Jamilla Montgomery, Master of Arts, Political Science
- Alondra Olvera, Master of Science, College Student Personnel Services
Waverly (62692)
- Elizabeth Kathryn Stayton, Bachelor of Science, Agricultural Business
West Chicago (60185)
- Brandon Anthony Rubino, Bachelor of Arts, General Studies
- Samantha Sanmiguel, Summa Cum Laude, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
West Point (62380)
- Christine Kathryn Roskamp, Bachelor of Science, Agricultural Science
Westchester (60154)
- Marquita D Daniel, Master of Arts, Political Science
Western Springs (60558)
- Michael S Parisi, Bachelor of Business, Supply Chain Management
Westmont (60559)
- De'Maine Latrell Rhodes, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Wheaton (60187)
- Alexander Scott Donahue, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Stephen James Waldersen, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Wheaton (60189)
- Bryan Barfield, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Zachary Michael Bava, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Erik Thomas Long, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Wheeling (60090)
- Joscelyn M Escalona, Bachelor of Arts, International Relations/Comparative Politics
- Joanna Naomi Hernandez, Bachelor of Arts, General Studies
White Hall (62092)
- Brittaney Nicole Castleberry, Bachelor of Science in Nursing, Nursing
Willowbrook (60527)
- Laura Ann Kozlowski, Bachelor of Science in Education, Special Education
- Malcolm A Thompson, Bachelor of Science, Graphic Communication
Wilmington (60481)
- Catherine Rose Alberico, Bachelor of Science, Dietetics
Winnebago (61088)
- Rebecca Lynn Hickey, Master of Arts, Law Enforcement & Justice Administration
- Rebecca Lynn Hickey, Post-Baccalaureate Certificate, Police Executive Administration/LEJA
- Savannah Johnson, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Winthrop Harbor (60096)
- Alexa Rae Colangelo, Bachelor of Arts, History
Wonder Lake (60097)
- Haley Ashton, Bachelor of Arts, Communication
- Charles R Ward, Bachelor of Science, Medical Sciences
- Bryan M Wegner, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Wood Dale (60191)
- Adam James Kadlec, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Woodhull (61490)
- Alexander Charles Main, Bachelor of Science, Construction Management
Woodridge (60517)
- Morgan Marie Kennedy, Bachelor of Science in Education, Special Education
- Taylor Leigh Pappas, Bachelor of Science, Dietetics
Woodstock (60098)
- Diana Dominguez, Bachelor of Business, Human Resource Management
- Jonny Fabian, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Zachery Michael Galuski, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Jessica Wendy Soltys, Cum Laude, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Worden (62097)
- Melissa Elizabeth Scaturro, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Yates City (61572)
- Garrett D Whitehurst, Bachelor of Science, Agricultural Science
Yorkville (60560)
- Cory Michael McCue, Cum Laude, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Zion (60099)
- Nicole D Duda, Bachelor of Arts, Communication
Connect with us: